Kuidas hoolitseda oma tupe eest suvisel ajal

Suveperiood tähendab teie tupele tavapärasest haavatavamat aega – kuumus, higistamine, reisimine ja ujumine on ainult mõned tegurid, mis võivad põhjustada vaginaalset ebamugavustunnet. Siin on mõned soovitused, kuidas saate hoolitseda suvekuudel oma tupe eest.

  • Kui veedate enamus oma tööaega toolil istudes, kui teil on pikk töölesõit või planeerite reisi, pidage silmas, et tundide kaupa istumine ei põhjusta mitte ainult valu seljas ja õlgades, aga võib suurendada ka riski tupeseene infektsioonile. Ühes asendis istudes kuumeneb teie intiimpiirkond üle, õhutus on vähenenud ja niiskus suureneb. Rõskus, kuum piirkond koos ebapiisava õhutusega on ideaalne mikroobide kasvuks ja põhjustab infektsioone.
  • Kitsaste teksade kandmine ja pingul šortsid soojade kuude ajal ainult suurendavad liibuvate riiete juba niigi kahjustavat mõju. Hõõrdumine, kuumus ja niiskus võivad põhjustada ärritust ja tõsta tupeseene riski ning see mõju süveneb veelgi nahaga lähedases kontaktis oleva higi tõttu. Kui te ei saa loobuda oma lemmikesemetest, püüdke neid mitte kanda iga päev. Valige riideid ja aluspesu, mis on valmistatud looduslikust materjalist, nii saab teie nahk hingata.
  • Suve ajal me vahatame ja raseerime sagedamini kui talvekuudel ning vahel me läheme oma sileda naha saavutamise püüdlustega liiga kaugele. See võib tuua kaasa ärrituse ja sügeluse. Probleemi vältimiseks raseerige üle päeva, see võimaldab nahal kosuda. Enne raseerimist niisutage nahka ja pärast kandke nahale looduslikke rahustavaid tooteid.
  • Suvi on ka see aeg, mil paljud naised tunnevad seiklushimu, kui asi puudutab seksi. Infektsioonide ja suguhaiguste vältimiseks kasutage kindlasti kaitsevahendeid. Samuti ärge unustage niisutamist. Vaginaalne niiskus on vajalik valutuks ja mugavaks vahekorraks. Seega, kui teil on vaevusi loomuliku niiskusega, kasutage toodet, mis võib teid selles aidata. Libestid võimaldavad teil nautida seksi ilma valuta, kuid kui te otsite kauakestvat lahendust, eriti, kui te tunnete hõõrdumist treeningul või isegi kõndides, proovige vaginaalset niisutajat, mida võib kasutada igapäevaselt ja millel on kauakestev toime.
  • Lähete puhkusele ja püüate kokku hoida ruumi oma kohvris? Võite otsustada välja jätta mõned palju pakkimisruumi võtvad kosmeetikatooted. Ometi, jättes maha oma intiimpesuvahendi ja planeerides seda asendada tavalise seebi või vannivahuga, võite sattuda hätta. Tugevatoimelised pesuained võivad kergesti kahjustada intiimpiirkonna tundliku naha pindmisi kihte, häirida pH taset ning põhjustada ärritust. Lihtsalt kasutage vett või hankige looduslik õrn toode, mis sisaldab mahedat pesuainet ja on intiimpiirkonnale sobiva pH-ga.
  • Reisides hoidke kaasas pakk õrnu intiimsalvrätikuid, mis on eelistavalt bio-lagunevad – see võimaldab teil säilitada hügieeni ja tunda värskust kus iganes te olete, isegi kui ei ole pesemisvõimalust.


"Suveperiood tähendab teie tupele tavapärasest haavatavamat aega – kuumus, higistamine, reisimine ja ujumine on ainult mõned tegurid, mis võivad põhjustada vaginaalset ebamugavustunnet."