BioClin on teostanud erinevaid kliinilisi uuringuid. Palun vaadake alljärgnevat nimekirja. Kui soovite täiendavat informatsiooni, andke meile sellest teada.

Kliinilised uuringud Multi-Gyn ActiGel’iga*.

1.  Aruanne ActiGel’i uuringust vaginaalse ebamugavusega naistel.
Leiti, et Multi-Gyn ActiGel oli kasulik naistele, kes kogevad vaginaalset ebamugavustunnet ja see oli ka kasulik toetava ravina põhihaigustele nagu bakteriaalne vaginoos (mittespetsiifiline vaginiit) ja kandida vaginiit. See uuring viidi läbi ajavahemikul Oktoober 2012 – Jaanuar 2013 50-l naistel vanuses 21 kuni 61 Tokyos.
Jaapan 2013. Kunio Kitamura, MD, Yukihiro Shibui, MD, Kanako Hanaoka, MD, Sayoko Makabe, MD, Harumi Kubo, MD.

2.  Vaatluslik apteegiuuring Multi-Gyn ActiGel’i tõhususest komplikatsioonideta vaginaalsete seisundite ravis.
See uuring 390 naise seas vanuses 15 kuni 65 aastat näitab, et Multi-Gyn ActiGel’i peetakse tõhusaks vaginaalse ebamugavustunde ravis.
Itaalia 2013. Corman S.P.A.

3. Bakteriaalsele vaginoosile omaste vaginaalsete kaebuste ravi ja leevenduse esmavalik metronidasooli ja Multi-Gyn ActiGel’iga.
See uuring esitab arvamuse, et Multi-Gyn ActiGel pakub alternatiivset teed antibiootilisele sekkumisele BV ja seotud sümptomite ravi esmavalikuna. Uuring viidi läbi Serbias 47-l bakteriaalse vaginoosi ja seotud kaebustega samaealisel naisel.
European Obstetrics & Gynaecology, 2012;7(2):103–6. Tatjana Bojovic, Djordje Bojovic, François-Xavier Boyer de La Tour 2 and Babet te Lamers.

4. In Vitro uuring enesehoolduse geelide mõjust soovitud ja soovimatule vaginaalsele mikrobiootale.
Multi-Gyn ActiGel näitab kõige väiksemat kahjulikku mõju laktobatsillidele ja näib seetõttu olevat kõige sobivaim toode võrreldes teiste testitud enesehoolduse geelidega. Uuring viidi läbi in vitro Septembris 2012 Hollandis.
European Obstetrics & Gynaecology, 2012;7(2):111–4. Joke A.M. Dols, MD,1,2 Mathilde E. Boon, MD, PhD,2.

5. Pilootuuring Multi-Gyn’i tõhususe hindamiseks mittespetsiifilise vulviidi ja vaginiidi ravis.
Võib järeldada, et Multi-Gyn Gel on suurepärane leevendus mittespetsiifilise vulviidi ja vaginiidi (64%) leevendamiseks ja sageli terviklikuks raviks. Selles pilootuuringus Multi-Gyn Gel’iga osales 50 naist, kellel põletikuliste kaebuste põhjusi ei olnud võimalik diagnoosida.
BioClin B.V mittepublitseeritud kontrollitud kliiniline uuring, Delft, August 2006. Dr. G. Beyer, Dr. W. F. Beelaarts van Blokland, Dr. R. M. Gaaymans, Dr. M. C. Dersjant,Dr. M. Csanky, Dr. M. E. Boon and Dr. D. Goedhart.

6. Vaginaalsete vaevuste leevendus ja vältimine (post)menopausis naistel.
Võib järeldada, et happeline geel on kasulik, aga Multi-Gyn ActiGel’is olev 2QR komponent omab tugevat lisaväärtust sagedamini esinevate vaginaalsete vaevuste leevendamises ja ravis. Uuringus vaadeldi 68 naist. Tupekuivus oli sagedamini raporteeritud vaevus.
BioClin B.V mittepublitseeritud kontrollitud kliiniline uuring, Delft, Octoober 2005. Dr. Boris Divic, Dr. Marta Savic, Dr. Zoran Sretenovic, Dr. Marjan Huljic, Sanja Djurovic, Gordana Obradovic-Hajdukovic and Dr. Matthijs Boon.

7.  Multi-Gyn Gel bakteriaalse vaginoosi ennetuses ja ravis: tõenduspõhine tsütoloogiline hinnang.
Selle uuringu tulemused näitavad, et Multi-Gyn Gel’i regulaarne kasutamine on tõhus vahend kokkide ülekülluse ja bakteriaalse vaginoosi kordumise vältimises ja ravis. Selles uuringus valiti ja uuriti 40 osalejast koosneva üldarsti grupi patsientide äiet.
BioClin B.V mittepublitseeritud kontrollitud kliiniline uuring, Delft, August 1999, Dr. Mathilde E. Boon; Dr. Annelize Goedbloed.