Kuidas see töötab

Multi-Gyn tooted ravivad ja ennetavad vaginaalset ebamugavustunnet, taastades teie vaginaalse floora loomuliku tasakaalu. Vaginaalse floora tasakaalu häirumine on üks kõige tavalisematest ebamugavustunde - sh sügeluse, vooluse, kuivuse ja lõhna põhjustest. Taastades tasakaalu, ei anna Multi-Gyn tooted teile mitte ainult kohest leevendust, vaid aitavad ka vältida edaspidise kordumise probleeme.

Toime ja kõrvaltoimed

Meie tooted sisaldavad enamasti looduslikke koostisaineid. Üks peamistest koostisainetest on 2QR-kompleks (kõlab “to cure”), mis on looduslik taimepõhine aine. 2QR neutraliseerib kahjulikke baktereid ja seent, vältides nende kleepumist limaskestale. See toetab loomulikku paranemisprotsessi ja vaginaalse floora tasakaalu. 2QR-kompleksil ei ole teadaolevaid kõrvaltoimeid.

Ravib ja ennetab

Multi-Gyn toodetel on pärast teie intiimpiirkonnale kandmist kohene rahustav toime sellistele vaevustele nagu sügelus ja ärritus. Kui teil on bakteriaalse vaginoosi või tupeseene (seeneinfektsioon) nakkus, siis need tooted annavad kohese leevenduse teie ebamugavusele ja samuti ravivad nakkust.

Neid tooteid võib kasutada ka ebamugavustunde ja infektsioonide ennetamiseks. Te ei ole kindel, millist toodet kasutada?
Vaadake meie toote valijat.