Miks kasutada Multi-Gyn’i

Multi-Gyn on intiimhooldustoodete terviklik sari. Meie tooted annavad leevenduse sellistele vaevustele nagu lõhn, sügelus, põletustunne ja liigne voolus ning pakuvad optimaalset intiimhügieeni.

Multi-Gyn on intiimhooldustoodete terviklik sari

Meie tooted annavad leevenduse sellistele vaevustele nagu lõhn, sügelus, põletustunne ja liigne voolus ning pakuvad optimaalset intiimhügieeni.

See kaubamärk on loodud 1996 aastal, teiste hulgas ka biomeedik Annelize Goedbloed poolt. Ta soovis anda naistele alternatiivi vaginaalsete vaevuste standardsele ravile, mis võib olla tugevate kõrvaltoimetega ning põhjustada probleemi kordumise.

Multi-Gyn’i poolt me tõesti mõistame naiste vajadusi, kui neil tekivad intiimvaevused ja kuivõrd see mõjutab nende elu. Seetõttu me pakume tooteid, mis annavad ebamugavustundele intiimpiirkonnas kiire leevenduse loomulikul viisil, ilma teadaolevate kõrvaltoimeteta. Meie tooted põhinevad unikaalsel 2QR-kompleksil (kõlab “to cure”), mis taastab ja normaliseerib tupe loomuliku floora.


toimeained  

Kuidas see töötab

Multi-Gyn tooted taastavad tupe loomuliku tasakaalu ja kaitsevad seda. Kui tupe floora on tasakaalus, siis on see loomulikul viisil kaitstud ebamugavustunnet tekitavate bakterite ja seene eest. Kui tasakaal on häiritud, siis tekib ebamugavustunne nagu sügelus, voolus, lõhn või tupekuivus.

Meie tooted toimivad teie loomulikku floorat optimeerides ja nende bakterite paljunemist toetades, mis aitavad kaitsta teid ebamugavustunde ning infektsioonide eest


kuidas see tootab

Meie tooted

Multi-Gyn pakub intiimhooldustoodete terviklikku sarja. Me pakume tooteid sellise vaginaalse ebamugavustunde nagu sügelus, kuivus, voolus või lõhn ja ka bakteriaalne vaginoos või candida raviks ja vältimiseks.

Te ei ole kindel, millist toodet kasutada? Proovige just teie jaoks õige toote leidmiseks meie toote valijat.