Toimeained

Üks meie peamisi koostisaineid on patenteeritud taimel-põhinev bioaktiivne 2QR-kompleks (kõlab “to cure”). Me usume, et parem on taastada tupe loomulik tasakaal, mis kaitseb teid ebamugavustunde eest, kui ravida üksnes sümptomeid. See meetod on tõhus, annab kohese leevenduse, ennetab vaevuste kordumist ja tal ei ole teadaolevaid kõrvaltoimeid.

2QR video

Mis see 2QR-kompleks on?

2QR-kompleksil on unikaalne võime neutraliseerida kahjulikke mikroobe, nagu seen ja halvad bakterid. Seda võib kasutada teiste ravimite kõrval.

2QR-kompleks on looduslik toode, mis on saadud Aaloe Barbadensise lehtede mahlast. Me saame aaloe geeli erinevatest allikatest Curacaolt, USA’st, Lõuna-Aafrikast jne. Sõltuvalt allikast, päikese kogusest, vihmast ja lõikusajast võib geeli värvus varieeruda läbipaistvast heleda kuni tumeda merevaiguvärvuseni. Lõhn võib samuti varieeruda sõltuvalt Aaloe Barbadensise lõikuspiirkonnast.

Meie Multi-Gyn toodete ohutus ja tõhusus on garanteeritud olenemata geeli värvusest. Palun ärge häbenege meiega ühendust võtta, kui teil on küsimusi või on kahtlusi toote värvuse suhtes.

Antibiootikumid/Antimükootikumid

Antibiootikumid ja antimükootikumid kirjutatakse tavaliselt välja vaginaalsete vaevuste ja infektsioonide raviks. Kuigi nad võivad olla tõhusad vabastamaks vaginaalsetest infektsioonidest, on neil ka tugev mõju teie ülejäänud kehale.

Metronidasool on üks sagedamini väljakirjutatav antibiootikum bakteriaalse vaginoosi raviks. Kui räägime metronidasoolist, siis võib kasutaja saada ebameeldivaid kõrvaltoimeid nagu kiire südametegevus, nahaalune soojus või punetus, kihelustunne, iiveldus ja oksendamine.

Multi-Gyn tooted töötavad tasakaalustades loomulikku vaginaalset floorat, nad ei avalda mõju teie ülejäänud kehale ning ei oma teadaolevaid kõrvaltoimeid. Lugege rohkem, kuidas Multi-Gyn tooted töötavad ja nende mõjust teie kehale.

kuidas see tootab

Te ei ole kindel, millist toodet kasutada? Proovige just teie jaoks õige toote leidmiseks meie toote valijat.